na úvodní stranu  pidat do oblíbených  email    
index
NEWÚVODNAŠI PSIODCHOVYGALERIEPOTOMCIVIDEOLÁNKYVÝSTAVYSHOPODKAZY
Výstavy
Klubová výstava KRaAOP (bez KV) 3. ervna 2017 PRAHA, posuz. Karel Hoák (26/24)

PSI

Tída mladých
Konnan-Kato Canisa de Marcus – výborný I CAJC, BOJ (Zair Canisa de Marcus x Blondi Canisa de Marcus), 26/7/2016
Amax Norostar – odstoupil (Ajbar Amberland x Abomey z Bluinského kopce), 29/3/2016

Mezitída
Jack Pes do kapsy – výborný I CAC (Ch.Fram Pes do kapsy x Ch.Anny Pes do kapsy), 29/1/2016
Joe Pes do kapsy – výborný II res.CAC (Ch.Fram Pes do kapsy x Ch.Anny Pes do kapsy), 29/1/2016
Kairos ze árských les – velmi dobrý III (Ajbar Amberland x Bea Jusa ze árských les), 2/12/2015

Tída otevená
Ch.R Irtyš Pes do kapsy – výborný I CAC, BOS (Ch.Bakk Pes do kapsy x Ch.Dorotha Pes do kapsy), 21/3/2015
Emir Banzajko Blatné – výborný II res.CAC (Ajbar Amberland x Belize z Bllerkova), 16/1/2014
Igor Pes do kapsy – výborný III (Ch.Bakk Pes do kapsy x Ch.Dorotha Pes do kapsy), 21/3/2015
Fleš Banzajko Blatné – výborný IV (Ursus Elbrus Chán x Bagíra Banzajko Blatné), 17/5/2014
Diabllo iz Petra Velikog – neúast (Zhandarm iz Aleksandrovoi Slobody x Baychi Echinus), 22/2/2015

Tída vítz
Ch.R Charlos Pes do kapsy – výborný I CAC (Ch.Fram Pes do kapsy x Ch.Anny Pes do kapsy), 12/5/2014
ICh.Fido ze árských les – výborný II res.CAC (ICh.Áron z Brosikova x ICh.Bea Jusa ze árských les), 26/3/2013

Tída veterán
GCh.R Wrangler Erudit – výborný I, BOV, Nej.veterán (ICh.Bulat Peresvet x ICh.Hrozinka Erudit), 20/2/2009

FENY

Tída štat
Amason Quisque Velit – velmi nadjná I, Nej.štn (Ayurchi Gubskiy x Domina Pes do kapsy), 28/1/2017

Tída mladých
Annie Face of Lightning – výborná I CAJC (Ayurchi Gubskiy x Gira-Demi Nný obr), 25/4/2016

Mezitída
Greta Garbo Erudit – výborná I CAC (ICh.Bufalo Bill Erudit x Junita Elita Krez), 15/10/2015

Tída otevená
JCh.R Kalisa Margittai Gladiator – výborná I CAC, BOB (Daur Canisa de Marcus x Volga Pigeon Keeper), 28/7/2014
Abbi z Bluinského kopce – výborná II res.CAC (ICh.Áron z Brosikova x GCh.Nikita Psotne Miški), 19/11/2013
Ijen Norvis Pes do kapsy – výborná III (Ch.Bakk Pes do kapsy x Ch.Dorotha Pes do kapsy), 21/3/2015
Fortuna Banzajko Blatné – výborná IV (Ursus Elbrus Chán x Bagíra Banzajko Blatné), 17/5/2014
Feby Vlí doup – velmi dobrá (Gaston Bar-Bar Nný obr x Eliane Vlí doup), 3/6/2014
Lili Dešeret – dobrá (Komissar NKVD iz Imperii Anny x Háta Dešeret), 4/11/2014
Malama Voronezhskie Bogatyri – dobrá (Elizar Zoloto Kavkaza x Melani Voronezhskie Bogatyri), 7/2/2015
JCh.R Godzzilla iz Petra Velikog – neúast (Pervy Legion Veles x Tula iz Petra Velikog), 30/5/2015

Tída vítz
Ch.R Dynastiya z Bllerkova – výborná I CAC (GCh.Agir z Bllerkova x Ch.Asta La Vista Amberland), 13/3/2014

Tída veterán
GCh.R Medová Pusinka Erudit – výborná I (Ch.Izumrud Samotsvety Urala x Ch.Istoma iz Sokolinogo gnezda), 15/5/2007

Zapsala: T. Vojtová


stáhnout kompletní výsledky za rok 2017 .txt 36Kb

<< zpt na výstavy

nahoru

poslední aktualizace 3.6.2017
webdesign: www.chcistranky.eu